דבר המנהל השש-שנתי - צבי שילה

ע

קהילת הורי ישיבת בני עקיבא רעננה,

 

שלום וברכה,

"אם אפשר לשנות איזה דבר, כדאי לחשוב על כך, אך אם הוא מוכרח להישאר כך, לא כדאי לכעוס לשווא.. צריך להשלים עם כך שלא הכל, לא תמיד יכול להיות על הצד הטוב ביותר. יום אחד שמח ויום אחד עצוב, דבר אחד מוצלח והאחד לא.. שום דבר אינו יכול להיות מושלם בתכלית השלמות…" (יאנוש קורצ'ק)

 

קצת עלי,

נשוי+4 ב"ה , בעל תואר ראשון בלוגיסטיקה וכלכלה ותואר  שני בניהול וארגון מוסדות חינוך, מצוי מזה כעשור בשדה החינוך בתפקידים שונים ומגוונים. בין היתר בשמונה השנים האחרונות שימשתי כסגן מנהל בישיבה תיכונית שש-שנתית ברשת אמי"ת וכן כמדריך ומלווה מנהלים ליצירת שינוי ארגוני –פדגוגי בבית ספרם מטעם משה"ח. חבר בצוות מחקר ופיתוח לבניית תכניות לימודים וחקר וכן שותף ליוזמות חינוכיות כאלו ואחרות המאפשרות לכל תלמיד באשר הוא הזדמנות שווה.

מצטרף בשמחה ואהבה למשפחת ישיבת בנ"ע רעננה מתוך מקום של שאיפה למצוינות בכל הרבדים,  שאיפה מתמדת  לעשייה והתקדמות יותר מהרגיל. מקסום המיומנויות וריבוי היצירתיות  על מנת לאפשר הזדמנות לנסוק למעלה.

מביא עימי ניסיון מקצועי בראייה כוללת של מרחבי העשייה, יכולת בהבניית תהליכים שש שנתיים רוחביים  תוך מיקוד ליצירת שגרות ועוגנים כאלו המעניקים פלטפורמה יציבה להובלת תהליכי עומק בתחום החינוכי והפדגוגי תוך הסתכלות פנימה לנפשו של הילד , זיהוי כוחותיו וכישוריו ומתן כלים מתאימים להצלחה.

אסיים בדבריו הנפלאים של הרצי"ה –

' כשגורמי חינוך –ההורים והמורים, הספרות והסביבה של הילד- מותאמים ומכוונים לשכלול כשרונו הטבעי הזה של הילד ופיתוחו בדרכי החיים השונים אז החינוך הוא מוצלח וטוב…'

מאמין שבאמצעות היצירתיות, החשיבה מחוץ לקופסא, הראייה הכוללת, ועוד… שהם  סה"כ כלים המסייעים לתת  הזדמנות מתאימה וראויה לכל תלמיד מהמקום בו הוא נמצא  לנסוק למעלה, להתקדם עוד מדרגה לדלג על עוד שלב. על מנת למקסם הזדמנות זאת נבקש את מעורבותכם ההורים ויחד אתכם  וצוות הישיבה המורחב  נוכל ב"ה לקיים קהילה לומדת מתפתחת וצומחת.

מתרגש ומודה לד' ולרב ניר ראש הישיבה על האמון ועל ההזמנה להיות חלק מ'המשפחה'  ובטוח שיחד עם צוות הישיבה המסור והמקצועי עד מאוד נצליח ונעלה 'מעלה מעלה' בכל רוב ועניין למען הצלחת חינוך בניכם, ילדינו היקרים.

בהערכה רבה,

צבי שילה,

מנהל שש שנתי ישיבת בנ"ע רעננה.